A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Уряд розподілив кошти на створення навчально-практичних центрів у 2021 році

Опубліковано 01 вересня 2021 року о 19:03


Шістдесят два заклади професійної освіти розділять 150 млн гривень на створення навчально-практичних центрів або оновлення обладнання в тих, що вже існують. Для цього Уряд спрямував кошти до місцевих бюджетів. Розпорядження, яке визначає обсяг субвенції для кожного регіону, було схвалено сьогодні, 1 вересня 2021 року, під час засідання Кабінету Міністрів України.

“Цьогоріч МОН провело відкритий конкурс на створення навчально-практичних центрів. Ми отримали 113 проєктів центрів від 110 закладів професійної освіти. Усі заклади-учасники виконали умови конкурсу, зокрема додали до заявок проєкт дизайну майбутнього центру та погодили  перелік обладнання, що планується придбати, з роботодавцями та місцевою владою. Порівняно з минулим роком, коли 20% заявок не відповідали вимогам конкурсу,  це великий прогрес, який показує бажання системи професійної освіти оновлюватись. Однак переможцями стали ті профтехи, які створять навчально-практичні центри з підготовки робітників найбільш затребуваних професій у регіоні”,  зазначив Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Відповідно до розпорядження найбільше коштів отримають заклади професійної освіти в Київській, Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській та Черкаській областях. Тепер вони зможуть почати процедуру проведення необхідних закупівель.

Нагадаємо, Міністр Сергій Шкарлет розповів про завдання, які планується виконати Урядом для модернізації сфери.