A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Уряд підвищить престиж педагога та учня закладу профосвіти, зокрема через фінансові стимули, – Міністр Сергій Шкарлет

Опубліковано 01 вересня 2021 року о 13:43


Професія викладача закладу професійної освіти тривалий час була недооціненою. Нинішній Уряд прагне докорінно змінити це.

Таке зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет сьогодні, 1 вересня 2021 року, вітаючи учнів та викладачів Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну з початком нового навчального року.

«Молодь, яка обирає професійну освіту, є драйвером економіки. Профтехосвіта нині є пріоритетом для Президента України та Уряду. Враховуючи Програму Президента “Велике будівництво”, інвестиції в навчально-практичні центри й популярність дуального навчання, можна прогнозувати, що запит суспільства на професійну (професійно-технічну) освіту та підтримка з боку управлінців будуть лише збільшуватися», – зауважив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Він також розповів про завдання, які планується виконати для модернізації сфери. Наразі в Комітеті Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій працює робоча група над законопроєктом «Про професійну освіту».

Плануються заходи з покращення умов праці педагогів профосвіти через фінансові стимули та оновлення матеріально-технічної бази закладів. Ще один важливий крок – збільшення стипендій учнів закладів профосвіти. Це має стати одним із факторів, який покращить імідж професійної освіти в суспільстві.

«Починати свій шлях з робітничої професії дуже престижно. Саме кваліфіковані фахівці закладають підвалини нашого забезпеченого майбутнього», – наголосив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань.