A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Графік особистого прийому громадянПРИМІТКА: Особистий прийом у Міністерстві освіти і науки України (далі - МОН) здійснюється відповідальними працівниками структурних підрозділів з питань, що входять до їх компетенції.

У разі незадоволення заявником наданою відповіддю по суті, до розгляду питання залучається керівництво структурного підрозділу.

Запис на особистий прийом громадян до першого заступника Міністра, заступників Міністра (згідно з розподілом обов’язків ) здійснюється лише після розгляду питання у відповідних структурних підрозділах та за умови, що це питання на рівні структурного підрозділу не може бути вирішене.

Особистий прийом громадян першим заступником Міністра, заступниками Міністра здійснюється у присутності спеціаліста, який проводив попередній прийом заявників, керівника структурного підрозділу та за наявності усіх необхідних для розгляду справи документів.

Запис на особистий прийом до Міністра освіти і науки України здійснюється працівником патронатної служби за телефоном 481-47-79 після проходження заявником вказаного порядку особистого прийому у МОН. Прийом громадян проводиться за участі відповідальних осіб, які здійснювали попередній розгляд звернень.

Якщо на час проведення особистого прийому відбувається оголошення сигналу повітряної тривоги, особа, відповідальна за організацію прийому, припиняє його проведення та рекомендує відвідувачу прослідувати до місць захисних споруд цивільного захисту у МОН.

Громадяни, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» можуть подати звернення через скриньку, яка встановлена в вестибюлі МОН, надіслати поштовим відправленням або електронним зверненням за допомогою мережі Інтернет, а також подати усне звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку.