A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

ПублікаціїТези доповідей на VIII Міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки»Тези до доповідей на VII Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки» українською мовою 

Тези до доповідей на VII Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки» англійською мовою  

Тези круглого столу "Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України" 

Менеджмент інтелектуальної власності ВНЗ

Практика управління інтелектуальною власністю у ВНЗ

Науково-практичного круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку наукових парків України»

Збірник статей за результатами інформаційно-комунікативного заходу «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України»

Тези доповідей Інформаційно-комунікативного заходу «Перспективи науково-технологічного забезпечення оборонно-промислового комплексу України»

Тези доповідей інформаційно-комунікативного заходу «Наука: безпека країни та розвиток військово-промислового комплексу»

Конференція "Проблеми нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення"

Тези V Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки»

Тези круглого столу «Створення інноваційної інфраструктури та залучення венчурних інвестицій у інноваційну діяльність: проблеми та перспективи»

Тези VI Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки»