A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Учні Малої академії наук зможуть проводити більше морських досліджень - підписано Угоду з гідрофізичним центром НАН

Опубліковано 10 червня 2019 року о 13:25

Спільні експедиції на морських і річкових суднах, проєктування інструментів для досліджень, а також участь у міжнародних конкурсах. Ці та інші можливості для учнів МАН закладені в Угоду про науково-технічне співробітництво в галузі океанографії, інформаційної науки і технології. Її підписали президент Національного центру “Мала академія наук” Станіслав Довгий та директор Наукового гідрофізичного центру НАН України Олександр Щипцов.

Насамперед планується залучити школярів до проведення низки дослідів у галузі океанології. Вони працюватимуть над технічним вдосконаленням обладнання, яке передає океанографічні дані під час експедицій.

Передбачається також створення лабораторій, де дослідники розроблятимуть плани проєктування та будівництва суднової техніки, проводитимуть наукові експерименти та робочі зустрічі.

Окремо установи сприятимуть створенню наукового парку “Науково-дослідницький флот України”.

Підписання Угоди відбулось в межах Морської доктрини України на період до 2035 року, а також старту “Десятиліття науки про океан в інтересах сталого розвитку”, що проголошене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.

Нагадаємо, що Міністр освіти і науки Лілія Гриневич привітала півфіналістів конкурсу “Відкривай Україну”.