A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет зустрівся з Міністром інноваційного розвитку Республіки Узбекистан

Опубліковано 23 листопада 2021 року о 15:15


Сьогодні, 23 листопада 2021 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет зустрівся з Міністром інноваційного розвитку Республіки Узбекистан паном Іброхімом Юлчевичем Абдурахмоновим.

Сергій Шкарлет передав проєкт Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Узбекистан про співробітництво в галузі науки та технологій.

«Сподіваюся, що найближчим часом експертами обох міністерств буде опрацьовано та підготовлено до підписання текст Угоди», – повідомив Міністр освіти і науки у своєму Telegram-каналі.

В межах зустрічі було обговорено міжнародний конкурс наукових, науково-технічних розробок й інноваційних проєктів «МІСТ ПАТОНА. PATON BRIDGE», створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Сергій Шкарлет запросив долучитись до конкурсу вчених, інноваторів і підприємців Узбекистану.

Нагадаємо, 19 листопада під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки й проведення міжнародного конкурсу «МІСТ ПАТОНА. PATON BRIDGE».