A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Залучення партнерів і коректне оформлення власних думок – відбувся вебінар Erasmus+ для закладів професійної освіти

Опубліковано 23 листопада 2021 року о 18:27


Сьогодні, 23 листопада 2021 року, спікери вебінару розповіли про можливості Програми ЄС Erasmus+ 2021-2027 для сфери професійної та фахової передвищої освіти. Для створення вдалого проєкту та перемоги на конкурсі Erasmus+ закладам потрібно чітко визначити сильні сторони та інтереси, а також вивчити пріоритетні напрями Програми.

Захід відбувся в межах Всеукраїнського тижня професійної освіти. Спікерами стали представники Команди підтримки реформ МОН і експертки Національного офісу Erasmus+ в Україні.

Спікери зазначили, що для розбудови партнерств потрібно систематично комунікувати з донорами та потенційними партнерами, організовувати конференції, круглі столи та навіть особисті зустрічі.

Під час заходу експерти розповіли про можливості участі закладів професійної та фахової передвищої освіти, учнівської молоді, педагогів та інших стейкхолдерів сфери у конкурсах Програми ЄС Еразмус+. Вони пояснили особливості та умови участі у конкурсах. Особливу увагу було присвячено можливостям мобільності у сфері профосвіти та проєктам співпраці (Розвиток потенціалу, Партнерства співпраці, Альянси для інновацій, Центри професійної досконалості у сфері VET).

На вебінарі також розповіли про конкурси для закладів фахової передвищої та вищої освіти. Більше інформації у презентації заходу.

Нагадаємо, в Україні стартував тиждень професійної освіти.