A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет взяв участь у церемонії відкриття InnoWeek2021 в Республіці Узбекистан

Опубліковано 23 листопада 2021 року о 10:25


Сьогодні, 23 листопада 2021 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет взяв участь у церемонії відкриття InnoWeek2021 в межах робочого візиту до Республіки Узбекистан.

InnoWeek2021 – це виставка, яку організовує Міністерством інноваційного розвитку Республіки Узбекистан для представлення потенціалу та результатів діяльності у сфері науки, високих технологій, інновацій та інвестиційних проєктів.

«Я впевнений, що участь ректорів українських закладів вищої освіти та представників Національного фонду досліджень України в InnoWeek2021 сприятиме активізації плідної співпраці між країнами. Хочу зазначити, що зараз в Україні відбуваються суттєві зміни і реформи в галузі науки та інновацій, тому нашою головною метою є забезпечення їхньої ефективної реалізації, зокрема шляхом розвитку міжнародних відносин», – зазначив Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Міністр повідомив про суттєві зміни й реформи в галузі науки та інновацій, а також наголосив на необхідності забезпечення ефективної реалізації реформ, зокрема шляхом розвитку міжнародних відносин.

Нагадаємо, Делегація МОН на чолі з Сергієм Шкарлетом перебуває з робочим візитом у Республіці Узбекистан.