Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Результати сьомого змагального дня Європейських університетських ігор

Опубліковано 23 липня 2022 року о 16:00

Українські студенти гідно змагаються у польському місті Лодзь.

22 липня 2022 року футзалістки Харківського національного університету імені Семена Кузнеця завоювали срібну медаль.

Чоловіча команда з футзалу Харківського національного університету імені Василя Каразіна перемогла команду Словенії і надалі зіграє за п’яте місце з командою із Сербії.

Змагання з волейболу чоловіча команда Сумського державного університету завершила на четвертому місці, жіноча – на п'ятому.

Футболістки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завдали нищівної поразки суперницям зі Швейцарії – 5:0.  Хлопці з Державного торговельно-економічного університету мінімально поступилися румунським студентам – 1:2, але це не завадило їм вийти до чвертьфіналу.

Нині в командному заліку української збірної 5 золотих, 7 срібних та 3 бронзові медалі. У загальнокомандному заліку наша збірна впевнено посідає 3 місце.

Нагадаємо, Держсекретар МОН обговорив із керівництвом EUSA та FISU розширення можливостей для українського студентського спорту.