A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Безбар‘єрність, якість та інноваційність: відбувся круглий стіл щодо впровадження інклюзії у закладах освіти

Опубліковано 23 жовтня 2021 року о 16:29


Сьогодні, 23 жовтня 2021 року, на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів відбувся круглий стіл на тему «Діяльність ІРЦ: безбар’єрність, якість та інноваційність» за участю заступниці Міністра освіти і науки України Віри Рогової та директорів інклюзивно-ресурсних центрів. 

Учасники заходу обговорювали важливість освітньої безбар’єрності, напрямів діяльності ІРЦ та впровадження інклюзії в закладах освіти всіх типів і форм власності. 

«Сьогодні держава робить все можливе, щоб кожна дитина мала повний доступ до освіти. Для цього за підтримки Уряду, Верховної Ради та Президента України МОН здійснює важливі ключові кроки у сфері інклюзивної освіти щодо розбудови безбар’єрної України, зокрема надає  фінансову та законодавчу підтримку для розвитку інклюзивної освіти», – зазначила Віра Рогова. 

Також учасниками було розглянуто питання щодо впровадження інклюзії в закладах освіти Київської області, співпраці між закладами освіти, у яких впроваджується інклюзія, спеціальними закладами освіти та навчально-реабілітаційними центрами, які надають корекційно-розвиткові послуги. 

Під час панельної дискусії «Правові основи діяльності ІРЦ у забезпеченні рівного доступу до освіти дітей з особливими освітніми потребами» було окреслено пріоритетні напрями діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та визначення їхньої ролі у вихованні, навчанні та розвитку дітей з особливими освітніми потребами. 

Нагадаємо, відбулася офіційна презентація інформаційної кампанії «Для дітей суспільство без бар’єрів».