A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Якість освітнього процесу в дошкіллі: україна вперше оцінить його за шкалою ECERS

Опубліковано 24 вересня 2020 року о 11:13
25 /09 п'ятниця 13:00
25 /09 п'ятниця 14:30
подію завершено
Місце проведення: Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16), зал №2.

25 вересня 2020 року о 13:00 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться офіційна презентація старту національного дослідження якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з використанням методики Early Childhood Environment Rating Scale (ECERS-3). Проведення цього дослідження передбачено програмою діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою 12 червня 2020 року.

У заході візьмуть участь:  

  • Любомира МАНДЗІЙ, заступниця Міністра освіти і науки України;
  • Вадим КАРАНДІЙ, директор Державної установи «Український інститут розвитку освіти»;
  • Роман ШИЯН, заступник директора Команди підтримки реформ при Міністерстві освіти і науки України;
  • Лора БІЛЛ, заступниця Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Якісна дошкільна освіта – це запорука успішного розвитку дитини та її благополуччя. Якість дошкільної освіти впливає на успішність дитини в подальшому житті.

Реформування системи освіти в Україні висуває нові вимоги до організації освітнього процесу у закладі дошкільної освіти, нові очікування до учасників освітнього процесу – дітей, педагогів, батьків, керівників.

Вперше в Україні відбувається оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з використанням міжнародної методики ECERS-3. Ініціатива проведення дослідження належить Міністерству освіти і науки України. Український інститут розвитку освіти забезпечує цей процес. Проєкт відбувається у партнерстві з Командою підтримки реформ при МОН, Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» та за підтримки ЮНІСЕФ.

Багаторічний досвід застосування шкал ECERS більше ніж у тридцяти країнах світу засвідчив, що це інструмент з доведеною ефективністю. Науково визнані надійність і валідність шкал ECERS дають змогу оцінити якість дошкільної освіти в Україні відповідно до світових стандартів.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу, а також на офіційній Facebook-сторінці МОН.

Акредитація для представників ЗМІ за електронною адресою: anna@ukrinform.com.

У зв'язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.