A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У Львівській політехніці відкрили лабораторію, яка дозволить співпрацювати з вченими інших міст та країн у режимі онлайн

Опубліковано 06 листопада 2018 року о 17:05

На базі Інституту економіки та менеджменту НУ “Львівська політехніка” відкрили нову лабораторію, де планується проводити  різноманітні  заходи в режимі онлайн. Сучасне обладнання дозволить оперативно комунікувати з вченими та викладачами інших вишів, а також спільно працювати над розв'язанням дослідницьких проблем. У відкритті лабораторії взяв участь заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич.

Під час презентації лабораторії у виші провели відеоконференцію “Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України - DocHub”. Завдяки інтерактивному обладнанню до неї долучилися представники Київського національного університету технологій та дизайну та Тернопільського національного економічного університету.

“Відкриття таких лабораторій є важливою складовою в осучасненні навчального і науково-дослідного процесу. Вже зараз ми бачимо, як завдяки новітнім технологіям вчені можуть співпрацювати та оперативно обмінюватися науковим досвідом з колегами з інших міст та навіть країн. Презентований нині проект DocHub, який реалізується у межах програми ЄС Еразмус+, має пришвидшити впровадження на національному рівні освітньо-наукових навчальних програм відповідно до Болонських реформ”, - зазначив Юрій Рашкевич.

Учасниками проекту DocHub є українські вчені з Харкова, Миколаєва, Дніпра, Львова та Києва, а також іноземні дослідники з Фінляндії, Франції, Литви та Ірландії.

Нагадаємо, що фахівці ЗНУ провели майстер-класи з соціології та управління для 150 учасників.