A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

СумДУ долучився до лекцій у віртуальному класі, де одночасно навчаються студенти із 7 країн світу

Опубліковано 07 жовтня 2019 року о 18:28

15 студентів Сумського державного університету отримали можливість долучитися до лекцій у класі віртуального обміну  — у ньому синхронно навчається молодь із 7 країн світу. Разом вони опановують модуль “Ресторанний та туристичний менеджмент” англійською мовою. Заняття стартували на початку жовтня і триватимуть до 14 листопада.

Навчання відбувається за мережевим принципом: студенти отримують лекції  від викладачів, лекторів і бізнес-практиків Університету Небраска, а практичні завдання виконують спілкуючись із усіма університетами. Слухачами курсу є студенти із США, Нідерландів, Оману, Об’єднаних Арабських Еміратів, Великобританії, Індії та України.

Наразі в класі сумського вишу займаються студенти-менеджери та маркетологи. У такий спосіб вони мають можливість спілкуватися зі студентами та викладачами інших країн в режимі реального часу, а також отримувати додаткові знання з профільних дисциплін.

Нагадаємо, що у Житомирській політехніці відбулась виставка високих технологій, робототехніки, мехатроніки та стартапів.