Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студентка ЗНУ стала чемпіонкою світу у змаганнях з веслування

Опубліковано 14 вересня 2018 року о 18:21

Студентка Запорізького національного університету Людмила Бабак здобула золоту медаль на Чемпіонат світу з веслування. Змагання проходили на початку вересня в м. Вілла де Прадо (Португалія).

Лідируючи від старту до фінішу, українська спортсменка виконала заплив на марафонську дистанцію 15,4 км за рекордні 1:24.18,27. При цьому вона випередила угорську спортсменку Жофію Кісбан, яка посіла друге місце, на 1 хвилину 47 секунд.

Це вже п’ята перемога Людмили Бабак на міжнародних змаганнях. Серед інших здобутків спортсменки – три золоті медалі на Чемпіонатах Європи та дві на Чемпіонатах світу.

Нагадаємо, що троє студентів БДПУ здобули призові місця на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу у Південній Африці