A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Троє студентів БДПУ здобули призові місця на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу у Південній Африці

Опубліковано 11 вересня 2018 року о 14:58

Студенти Бердянського державного педагогічного університету здобули золоті нагороди на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який провели у м. Подчефструм (Південна Африка). Змагання проходили серед юніорів.

До складу української збірної увійшли троє студентів вишу - Владислав Чорний, Руслана Краснова та Олександр Рубець. Кожен зі спортсменів виступав у різних категоріях, тож призові місця розподілились таким чином:

- Владислав Чорний, вагова категорія до 74 кг, здобув звання чемпіона світу з результатом 828 кг. Спортсмен також встановив новий рекорд світу в присіданні зі штангою – 343 кг;

- Руслана Краснова посіла перше місце у ваговій категорії до 72 кг з результатом 495 кг;

- Олександр Рубець, вагова категорія до 105 кг, став абсолютним переможцем Чемпіонату. Спортсмен встановив  новий рекорд світу серед юніорів.

Спортсмени Бердянського державного педагогічного університету принесли національній збірній України переможні бали в командному заліку. Загалом на рахунку української збірної 12 нагород - 7 золотих, 4 срібних та 1 бронзова.

Нагадаємо, що студенти ХПІ стали призерами Чемпіонату Європи з підводного орієнтування