Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студент УГСП виборов золоту медаль на чемпіонаті світу з плавання

Опубліковано 20 лютого 2024 року о 17:20

У столиці Катару нині триває чемпіонат світу з плавання, у якому беруть участь українські спортсмени. На дистанції 50 метрів вільним стилем українець, магістр І року навчання факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Університету Григорія Сковороди в Переяславі Владислав Бухов, показав найкращий результат.

У фіналі він проплив дистанцію 50 метрів вільним стилем за 21,44 секунди, випередивши срібного призера з Австралії Камерона Макевоя на 0,01 секунди і бронзового призера з Британії Бенджаміна Прауда — на 0,09 секунди.

Владислав Бухов приніс Україні першу медаль в історії на цій дистанції, виборовши «золото» завдяки фінішному ривку. Ця нагорода стала першою для України на цьогорічному чемпіонаті світу та восьмою в історії України золотою медаллю на чемпіонаті світу з плавання.