Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студент ЗНУ здобув “срібло” на Міжнародному турнірі з тхеквондо

Опубліковано 10 квітня 2018 року о 17:47

Студент-першокурсник Запорізького національного університету Тарас Мельниченко виборов срібну медаль на Міжнародному рейтинговому турнірі з тхеквондо "Spanish Open". Змагання проходили у м. Аліканте (Іспанія), де український спортсмен виступав у ваговій категорії 54 кг серед дорослих.

“Від початку змагань ми відзначили високий рівень організації, а також професійну підготовку спортсменів-суперників. Але завдяки витривалості, впевненості у собі та професійній підготовці з тренером мені вдалось вибороти медаль на турнірі”, - розповів Тарас Мельниченко.

Нині спортсмен готується до виступу на Чемпіонаті України з тхеквондо, який 17 квітня 2018 року проведуть у Харкові. Змагання стануть відбірковим етапом до Чемпіонату Європи.

Нагадаємо, що жіноча акробатична пара з Дрогобича посіла друге місце на Кубку світу зі спортивної гімнастики.