A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Оновлено рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Опубліковано 21 червня 2023 року о 12:55


Команда Міністерства освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.

Педагоги-практики закладів дошкільної освіти №8 «Золотий півник» Білоцерківської міської ради Київської області, №20 «Чебурашка» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, ДНЗ (ясла – садок) «Зіронька» Узинської міської ради Київської області, Одеського закладу дошкільного освіти «Ясла-садок» №80 Одеської міської ради, закладу дошкільної освіти №9 «Пролісок» міста Нетішина та ХДНЗ №1 «Капітошка» міста Хмельницького пропонують розробки, відеоматеріали з різних видів роботи із дошкільнятами:

  • вихователька Анна Румʼянцева запрошує поринути у казковий світ дерев, поспостерігати, як проростає майбутнє деревце та яку користь воно приносить людям. Також демонструє, як легенду про вишиванку можна використати на уроках математики.
  • Юлія Котенко, Ірина Держалюк, Оксана Андрієнко, Олена Івко, Тетяна Бабич підготували низку відеозанять з малювання, аплікації, ліплення (освітня лінія «Дитина в світі мистецтва»). Долучайтеся до перегляду, адже ці заняття не лише про техніку виконання. Дошкільнята познайомляться із правами дітей дошкільного віку, закріплять правила особистої гігієни та правила дорожнього руху.
  • Світлана Василюк підготувала цікаві оповідки про небезпечні речі та разом із казковими героями познайомить із правилами їхнього безпечного використання.
  • Педагогічний колектив Одеського закладу дошкільної освіти №80 запрошує на креативну, музичну та пізнавальну виставу «Помічники літа»!
  • Творчий колектив дитячого садка «Зіронька» запрошує дорослих разом з дітками переглянути казку «Червона шапочка», яка навчить малят дбайливо ставитися до природи, захищати довкілля від забруднень та руйнувань, цінувати і берегти кожну живу істоту.
  • Вихователка Кобець Ю.В. поділиться відео до Дня Конституції України «Ми українці – честь та слава незламним»! 

Відділ дошкільної освіти МОН України щиро вдячний усім, хто долучається до підтримки дошкілля України у часи воєнного стану.

Запрошуємо зацікавлених надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту: [email protected] із позначкою: матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».