A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Онлайн-доступ до інформації щодо навчання чи документів про освіту в ЄДЕБО відтепер можна отримати через «Дія.Підпис»

Опубліковано 22 серпня 2022 року о 16:25


Отримати інформацію з ЄДЕБО щодо деяких документів про освіту та періодів навчання можна за допомогою сервісу «Дія.Підпис». Відповідна функція впроваджена командами МОН, Мінцифри та ДП «Інфоресурс» сьогодні, 22 серпня 2022 року.

Раніше скористатися цією послугою можна було виключно через особистий кваліфікований електронний підпис. Водночас сервіс «Дія.Підпис» не потребує окремої процедури замовлення електронного підпису та надає змогу отримати інформацію, використовуючи застосунок «Дія» у смартфоні.

Користувачам необхідно зробити 5 простих кроків:

  1. Зайти на сторінку реєстру.
  2. Серед сервісів підпису обрати «Дія.Підпис».
  3. Зчитати QR-код, що з’явиться на екрані застосунку «Дія».
  4. Пройти ідентифікацію.
  5. Накласти електронний підпис на документ і отримати послугу.

«Створення зручних і доступних електронних сервісів у сфері освіти – один із пріоритетів нашої роботи. Сподіваємося, що новація дозволить більшій кількості людей швидко й безпечно отримати інформацію щодо навчання та документів про освіту. Онлайн-послуга є затребуваною: від початку року нею скористалися десятки тисяч громадян», – повідомила директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

Докладно про те, до яких документів про освіту та періодів навчання можна отримати доступ за допомогою сервісу «Дія.Підпис», читайте тут.

Раніше команда ДП «Інфоресурс» створила чатбот «ОсвітаВсім», в якому учасники вступної кампанії можуть оперативно дізнатися дати вступу, знайти контакти служби підтримки, переглянути відеоінструкції з реєстрації електронних кабінетів тощо.

Нагадаємо, 22-23 серпня відбудеться буткемп для освітян і ІТ-спеціалістів щодо застосування цифрових технологій.