A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Для українців, які перебувають у Польщі, створили курси для розвитку цифрових компетентностей

Опубліковано 10 лютого 2023 року о 11:25


На початку лютого за участю заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова відбулося урочисте відкриття програми «Start IT – Cisco4Ukraine» у поєднанні з дебатами «Сучасна Україна – освіта, економіка, технології».

Захід здійснювався у змішаному форматі на базі Університету інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві (Республіка Польща).

«Цифрова трансформація освіти і науки України стала ключовою реформою для побудови екосистеми цифрових рішень у сфері освіти та науки, включно зі створенням безпечного електронного освітнього середовища, розбудовою необхідної цифрової інфраструктури закладів та установ освіти і науки, підвищенням рівня цифрової компетентності, цифровою трансформацією процесів та послуг, а також автоматизацією збору і аналізу даних. Сьогодні ми урочисто відкриваємо ще одну ініціативу для українців у сфері IT та кібербезпеки. Це дозволить не тільки забезпечити здобувачів освіти потрібними знаннями, а й відкриє нові можливості для професійної діяльності», – зазначив Олексій Шкуратов.

Курси в межах програми «Start IT – Cisco4Ukraine» охоплюють два напрями: кібербезпека та програмування. Незабаром додадуть аналіз даних та комп’ютерні мережі. Курси викладають українською мовою.

Учасниками можуть бути люди, які починають свій шлях у світі технологій, або ті, хто розглядає можливість зміни кар’єри на таку, де цифрова компетентність є важливою. Курси підвищення кваліфікації призначені для всіх, хто зацікавлений у підвищенні професійної кваліфікації.

Довідково

Start IT – Cisco4Ukraine – програма для переміщених осіб з України різного віку та статі, які хочуть розвинути цифрові компетенції, розглянути новий кар’єрний шлях або продовжити освіту в галузі інформаційних технологій. 

Нагадаємо, відкрито реєстрацію на нові лекції Міжнародної освітньої ініціативи «Ukraine Global Faculty».