A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

З 22 до 26 травня триватиме Всеукраїнський тиждень професійної освіти

Опубліковано 19 травня 2023 року о 15:40


З 22 до 26 травня 2023 року триватиме Всеукраїнський тиждень професійної освіти. Він відбудеться в межах Європейського року навичок. Головна ідея – допомогти людям здобути знання і навички, яких потребує сучасний ринок праці, а бізнесу – подолати проблему дефіциту фахівців.

Упродовж 5 днів відбудуться заходи на національному та регіональному рівнях, а також заходи від міжнародних та бізнес-партнерів сфери.

Кожен день заходів національного рівня буде тематичним та присвячений одній з ключових сфер професійної освіти. Ознайомитися з програмою можна за посиланням.

Головні події можна буде переглянути онлайн у фейсбук- або ютуб-сторінках МОН. Посилання на ці події знаходяться в програмі.

Заходи будуть організовані спільно з Національним агентством кваліфікацій, Федерацією роботодавців України, Міжнародною організацією праці, Програмою ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», представниками офісу ЕРАЗМУС+ в Україні, експертами Інституту професійної освіти НАПН України, освітніми громадськими організаціями.

Крім того, кожна область підготувала перелік власних заходів. Знайти програму своєї області можна за посиланнямТакож на сайті можна ознайомитись із заходами міжнародних та бізнес партнерів професійноїп освіти.

Заходи будуть організовані спільно з Національним агентством кваліфікацій, Федерацією роботодавців України, Міжнародною організацією праці, Програмою ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України» (GIZ), представниками офісу ЕРАЗМУС+ в Україні, експертами Інституту професійної освіти НАПН України, громадські організації «Центр «Розвиток КСВ», ГО «Інститут професійних кваліфікацій», ТОВ «Кнауф гіпс Київ» та “Укрзалізниця”, Університет менеджменту освіти, Міжнародна фундація виборчих систем, Європейський фонд освіти, Рада з питань освіти і молоді Естонії (Harno).