A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Як захистити свої інтереси, протидіяти дискримінації та куди звертатися за юридичною допомогою - в Україні стартував тиждень права

Опубліковано 10 грудня 2018 року о 15:12

Базові знання про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати. Про це йтиметься під час Всеукраїнського тижня права, який стартував сьогодні, 10 грудня 2018 року. Його учасниками, зокрема, стануть студенти вишів, школярі та учні закладів профосвіти.

Попередньо план заходів, які мають відбутися в межах тижня права, був розісланий на департаменти освіти і науки обласних, Київської міської державної адміністрацій. Серед запланованих інтерактивів - книжкові виставки, правові конкурси, майстер-класи та лекції досвідчених юристів, уроки з протидії булінгу тощо. Під час них учні та студенти дізнаються, куди звертатися, щоб захистити свої законні інтереси, де знайти потрібну інформацію, як протидіяти дискримінації та насильству на різних рівнях. Вони також розглянуть права учасників АТО/ООС, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

До проведення заходів долучаться представники міністерств, місцевої влади, громадських організацій, депутати, науковці та митці.

“План тижня права побудований таким чином, щоб охопити учасників освітнього процесу різного віку - від учнів початкової школи до студентів вишів. Ми прагнемо через подібні заходи виховувати у дітей повагу до честі та гідності іншої людини, відповідальність за свої вчинки тощо”, - пояснив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей.

Всеукраїнський тиждень права триватиме до 14 грудня.

Нагадаємо, що в Україні визначили переможців наукового конкурсу “Зберігаючи пам'ять про Голокост”.