A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Визначено призерів конкурсу "Прорив легкої промисловості України"

Опубліковано 21 квітня 2021 року о 20:01


Серед закладів професійної освіти швейного профілю, які брали участь у конкурсі "Прорив легкої промисловості України", визначили призерів. Нагородження фіналістів відбулось сьогодні, 21 квітня 2021 року, на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки.

"Конкурси фахової майстерності – це завжди чудова платформа для обміну досвідом, спілкування та навчання, особливо в період карантинних обмежень. І не тільки для учнів. Цінність змагань у тому, що вони об‘єднують всіх стейкхолдерів сфери професійної освіти та ще раз нагадують нам про спільні цілі та бажані результати", – підкреслив державний експерт експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства директорату професійної освіти МОН Сергій Коваленко.

У 2021 році першість у конкурсі "Прорив легкої промисловості України" вибороли такі заклади:

  • номінація "Етно" – Вище професійне училище №3 м. Чернівці;
  • номінація "Street Style" – Криворізький навчально-виробничий центр;
  • номінація "Фентезі" – Подільський центр професійно-технічної освіти. 

Крім того, за результатами голосування на сайті проєкту, Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу стало переможцем у додатковій номінації "Приз глядацьких вподобань".

Всі переможці отримали цінні призи: швейні машини з автоматичними функціями та відпарювач для одягу.

"Наша країна має величезний потенціал для розвитку легкої промисловості. Подивитись лише на кількість учасників, які долучились до нашого конкурсу та на їхні неймовірні роботи. Кожен заклад має багато талановитих учнів, яким просто необхідні такі змагання для реалізації. Ми дуже раді, що маленькими, але важливими кроками ми популяризуємо робітничі професії" – зазначила голова національного галузевого партнерства "Fashion Globus Ukraine" Голда Виноградська.

Вже п’ять років поспіль учні змагаються за першість у цьому конкурсі. Попри те, що цьогоріч він проходив онлайн, участь у змаганнях взяла рекордна кількість закладів – 66. Основним завданням для учнів було створити колекцію одягу з 5-7 образів на тему “Fashion візитівка”. Через одяг вони мали презентувати особливості свого регіону. Ознайомитись із роботами учнів можна за посиланням.

Організаторами конкурсу стали Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України "Fashion Globus Ukraine" разом із Асоціацією швейних училищ України у співпраці з Міністерством освіти та науки України.

Нагадаємо, що до 1 травня триває реєстрація на конкурс з енергоефективності