A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відкрито Робочу програму «Горизонт 2020» на 2018-2020 роки

Опубліковано 02 листопада 2017 року о 14:12

Європейська Комісія представила нову Робочу програму «Горизонт 2020», що охоплює 2018, 2019 та 2020 бюджетні роки і передбачає фінансування близько 30 мільярдів євро.

«Горизонт 2020» – це найбільша Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інновацій. Участь у цій програмі дає можливість науковцям, дослідникам, представникам малого та середнього підприємництва, здійснювати передові дослідження, реалізувати інноваційні ідеї, робити внесок не лише у розвиток економіки своєї країни, але й у створення кращого майбутнього планети.

«Горизонт 2020» є програмою «відкритою для всього світу» та пропонує великі перспективи як для учасників з країн-членів ЄС, асоційованих країн, так і для дослідників, університетів, науково-дослідних організацій, компаній, неурядових організацій з інших країн світу. До нинішньої Робочої програми включено тридцять флагманських ініціатив з бюджетом більше 1 мільярда євро з окремими країнами.

Також нова Робоча програма спрямована на:

- підтримку інновацій, які створюють ринки;
- підтримку політичних пріоритетів ЄК (низьковуглецеве, кліматостійке майбутнє, «кругова» економіка, оцифрування і трансформація європейської промисловості та послуг, безпека, міграція);
- посилення міжнаукових досліджень, «цікавої» науки («frontier research», «curiosity-driven science», «blue sky science»);
- спрощення підходів до забезпечення фінансування учасників.

Більше дізнатися про нову Робочу програму можна за такими посиланнями:

Детальніша інформація щодо нової Робочої програми «Горизонт 2020» на 2018 – 2020 рр.

Інформація про конкурси, оголошені у рамках нової Робочої програми на 2018 – 2020 рр

Робочі програми на 2018 – 2020 рр. за напрямами

Нагадуємо, що у 2015 році Україна стала асоційованим членом Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». Це значно розширило наші можливості щодо участі в програмі, зокрема, збільшився доступ до фінансових інструментів, а також Україна тепер може впливати на формування змісту програми.