A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Понад 20 тис. освітян у новому навчальному році надаватимуть психологічну допомогу дітям

Опубліковано 02 вересня 2022 року о 14:25


У межах Національної програми психологічного здоров’я українців, яку ініціювала Перша леді України Олена Зеленська, було розпочато підвищення кваліфікації освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій».

Цей курс створено Асоціацією інноваційної та цифрової освіти за участю провідних експертів у галузі психології зі США та Ізраїлю. Він отримав позитивний висновок від Вченої ради Інституту модернізації змісту освіти та  Всесвітньої організації охорони здоров’я.

«Усього за 6 тижнів проведення курсів із підвищення кваліфікації з першої психологічної допомоги їх пройшли понад 20 тис. педагогічних працівників. Дуже вдячний за таку свідому позицію, адже в нинішній ситуації дуже важливо, щоб кожен із освітян мав можливість надавати першу психологічну допомогу та емоційну підтримку дітям під час освітнього процесу», – сказав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. 

Курс, створений за моделлю змішаного навчання (blended learning), містить 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM, додаткові матеріали та практичні тренінги, під час яких освітяни дізнаються про психологічні стани, які потребують спеціалізованої підтримки, навчаться надавати першу психологічну допомогу за методичними посібниками «Save the Children», а також ознайомляться з рекомендаціями щодо перенаправлення Міжвідомчого постійного комітету (IASC). 

«Курс підвищення кваліфікації для освітян щодо першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу – це перший крок. Нині готується екосистема організації психологічної допомоги у сфері освіти України, яка незабаром буде представлена публічно», – повідомила Виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав. 

Курс підвищення кваліфікації для освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій» можна пройти на порталі Всеукраїнського проєкту із профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» Міністерства освіти і науки України www.hryoutest.in.ua.

Нагадаємо, доступно 19 безоплатних електронних ресурсів для бібліотекарів і дослідників.