A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На Тернопільщині укриття мають 92% закладів освіти, – Сергій Шкарлет

Опубліковано 27 жовтня 2022 року о 15:55


Сьогодні, 27 жовтня 2022 року, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет з робочим візитом перебуває на Тернопільщині.

Міністр разом з начальником Тернопільської ОВА Володимиром Трушем та мером міста Сергієм Надалом провели нараду із представниками ДСНС, Нацполіції, керівниками територіальних громад та органів управління освітою з питань роботи системи освіти області під час воєнного стану.

Нині в області освітні послуги надають 1294 заклади освіти різних форм власності і підпорядкування. З них – 796 працюють в очному режимі, 374 у змішаній формі та 124 заклади функціонують дистанційно.

«Керівництво області та територіальні громади здійснили заходи щодо організації укриттів для учасників освітнього процесу – здобувачів освіти та персоналу у 1186 об’єктах фонду захисних споруд закладів освіти області, що становить 92%», – зазначив Сергій Шкарлет.

 Розглянули питання щодо забезпечення охорони закладів освіти області:

  • 696 закладів освіти охороняються тривожними сигналізаціями з виведенням сигналу на пульти охорони;
  • 802 закладів освіти мають встановлені системи відеоспостереження;
  • залучено 374 суб’єкти охоронної діяльності.

Водночас ювенальні поліцейські разом з освітянами впроваджують проєкт «Вихователь з безпеки». Для вчителів будуть проведені факультативні заняття.

З метою створення безпечних умов навчання з обласного бюджету та бюджетів територіальних громад використано понад 81 млн грн. 

Станом на сьогодні 100% установ освіти області готові до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 навчального року.

Під час наради порушили питання про перспективи вдосконалення формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти у післявоєнний час. 

«Маємо продовжити створювати потужні опорні школи, що надаватимуть якісні освітні послуги дітям, які проживають у сільській місцевості. Зараз в Україні функціонує 1215 опорних шкіл із 1794 філіями. На Тернопільщині – 38 таких закладів і 78 філій», – повідомив Міністр.

На належному рівні проходить і вступна кампанія 2022 року. Обсяги державного та регіонального замовлення загалом виконано.

Сергій Шкарлет подякував керівництву області, територіальним громадам та освітянам за гідну організацію освітнього процесу у складних для України умовах.

Нагадаємо, кількість учнів, які навчаються очно та змішано, щоразу зростає.