A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт нової редакції стандарту вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти

Опубліковано 08 вересня 2023 року о 14:45


Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт нової редакції стандарту вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти, оновленого з урахуванням потреби формування у фахівців компетентностей з питань раннього втручання на реалізацію Концепції створення та розвитку системи раннього втручання на період до 2026 року (план заходів затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 р. № 1117) та Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (план заходів на 2023–2024 роки затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 р. № 372-р).

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі вищої освіти, заклади вищої освіти.

Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: встановлення рамкових вимог до освітніх програм, встановлення вимог до компетентностей та результатів навчання здобувачів цих програм.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту стандарту приймаються у довільній формі до 24 вересня 2023 року на електронну адресу: mruga@mon.gov.ua .

Контактна особа для надання консультацій: Марина Мруга, тел. (044) 481-32-67.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.