A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт Державного освітнього стандарту з професії 5142 «Покоївка»

Опубліковано 07 грудня 2021 року о 10:38


Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт Державного освітнього стандарту з професії 5142 «Покоївка».

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі професійної (професійно-технічної) освіти, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, підприємства, установи та організації, незалежно від їх підпорядкування та форми власності, що видають документи встановленого зразка за цією професією, регіональні органи управління освіти.

Можливі наслідки запровадження Державного освітнього стандарту для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: задоволення потреб особистості у якісній професійній освіті та потреб ринку праці у кваліфікованих працівниках.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту стандарту приймаються у довільній формі до 22 грудня 2021 року на електронну адресу: lushyk@mon.gov.ua.

Контактна особа для надання консультацій: Катерина Лущик, тел. (044) 287-82-40.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України в період з 23 по 27 грудня 2021 року.

Звіт за результатами громадського обговорення.