A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН до громадського обговорення проєкт програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти

Опубліковано 10 лютого 2023 року о 13:25


Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі вищої освіти, заклади вищої освіти.

Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: підтвердження достатності рівня кваліфікації випускника критичної професії для присвоєння ступеня вищої освіти.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту програми приймаються у довільній формі до 24 лютого 2023 року на електронну адресу: mruga@mon.gov.ua .

Контактна особа для надання консультацій: Марина Мруга, тел. (044) 481-32-67.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Звіт за результатами громадського обговорення.