A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Культура підприємництва та інновацій – МОН уклало меморандум із UNIT.City

Опубліковано 24 лютого 2020 року о 13:26

Учні, науковці та всі інші, хто вивчає інновації, отримають більше можливостей для розвитку стартапів та підприємництва в Україні. Для цього вони зможуть використовувати ресурси інноваційного парку UNIT.City. Відповідний меморандум підписала Міністерка освіти і науки Ганна Новосад із СЕО компанії Домініком Піоте та керуючим партнером Костянтином Євтушенком сьогодні, 24 лютого 2020 року.

“Для нас дуже важливо розширювати коло партнерів, готових разом із нами робити реальні дії для розвитку інновацій та підприємництва серед молоді. Зараз, розпочавши роботу з UNIT.City, ми отримуємо ще одного партнера для співпраці. Зі свого боку ми допомагатимемо та сприятиме всім активностям, пов’язаним із освітньою сферою”, – зазначила Ганна Новосад.

Документ передбачає спільну організацію різних заходів. Вони мають підвищити обізнаність про сучасні інформаційні технології, підприємницьку культуру, стартап-екосистему тощо.

“Для UNIT.City дуже важливо підтримувати зв'язок з академічним середовищем і з Міністерством освіти і науки України, оскільки ми запроваджуємо новітні системи освіти, які тестуємо в рамках UNIT.City. Освіта, що базується на інноваціях та технологіях, є центром усього, що ми робимо. Сьогодні 37% нашої території віддано освітнім проєктам. Ми вже маємо досвід надання підтримки державному сектору. Саме тут розташований Український Стартап Фонд, що успішно реалізує державну політику у напрямі інновацій. Міністерство може розраховувати на нас як у межах нашої експертизи, так і в межах нашої постійної роботи на благо побудови нової української освіти”, - підкреслив Костянтин Євтушенко.

Партнери ділитимуться досвідом, як навчати школярів підприємництва, інноваційного мислення та гнучких навичок. Крім того, в межах співробітництва вони вдосконалюватимуть українське законодавство в цій сфері.

Серед інших напрямів співпраці – підтримка партнерства з міжнародними організаціями, що готові сприяти розвитку інноваційної діяльності та підприємництва в Україні.

Нагадуємо, що МОН спільно з INSCIENCE нещодавно підписали Меморандум щодо популяризації науки та культури інновацій серед школярів.