A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Кабмін наблизився до ратифікації Угоди між урядами України та США про співробітництво у сфері науки та технологій

Опубліковано 31 березня 2021 року о 20:45


Для продовження двостороннього співробітництва у науково-технічній сфері між Україною та Сполученими Штатами Америки сьогодні, 31 березня 2021 року, Уряд ухвалив рішення щодо ратифікації Угоди у формі обміну нотами про співробітництво у сфері науки та технологій від 4 грудня 2006 року. Зокрема, підтримано відповідні розпорядження КМУ та законопроєкт, який буде переданий до Верховної Ради України.

«Інтеграція наукових досліджень та технологій – важливий крок для підвищення престижності українських науковців та дослідників. Ратифікація Угоди сприятиме розширенню участі України у міжнародному науково-технічному співробітництві та розвитку можливостей України у сфері наукових досліджень, а також для українських вчених відкриються нові умови для проведення важливих досліджень», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Отже, після завершення сторонами їхніх внутрішніх процедур, необхідних для продовження терміну дії Угоди, вчені та дослідники матимуть такі можливості:

  • обмін науково-технічною інформацією, досвідом і методологією проведення досліджень;
  • спільна робота в науково-технічних галузях, що становлять взаємний інтерес;
  • розвиток прямих контактів і співробітництва між державними установами, університетами, науково-дослідними центрами, відомствами та іншими організаціями двох країн.

Нагадаємо, розблоковано процес атестації кадрів вищої кваліфікації.