A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Цьогоріч на Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» надійшла найбільша кількість робіт

Опубліковано 30 листопада 2022 року о 15:00


29 листопада 2022 року на базі Українського державного центру позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». 

Цьогоріч захід відбувся в онлайн форматі.

За весь час проведення заходу саме цього року було подано найбільшу кількість робіт — 2529 малюнків та віршів. 

До складу журі увійшли художники, викладачі образотворчого мистецтва та провідні фахівці.

Мета конкурсу — надання моральної підтримки українським військовим, розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю, родинного вогнища та національної культури, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей. 

На конкурс були представлені роботи у розділах: образотворче мистецтво (1957 малюнків) та поезія, присвячена значущим подіям захисту України (572 вірші).

Глибина думок, громадська позиція дітей та їхнє недитяче ставлення до подій, які відбуваються на території України, дуже вразили організаторів та журі конкурсу. 

Сюжети малюнків різноманітні, яскраві, майже у кожному зустрічаються воїн з українським прапором, берегиня, янголи, птахи та пес Патрон. У кожному вірші нашим захисникам лунали слова вдячності за можливість жити в рідній Україні, прохання щоб кожний захисник повернувся додому живим, що все буде Україна. Об’єднує всі вірші бажання перемоги. 

Подані на конкурс малюнки та вірші дуже зворушливі, адже створені дитячими руками та серцем. 

Нагадаємо, в Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі вчить малих і старших українців, як правильно діяти в умовах воєнного стану.