A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Графік особистого прийому громадянМіністр освіти і науки України, як член Уряду, проводить прийом громадян у громадській приймальні Кабінету Міністрів України кожного другого понеділка парного місяця у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2010 р. № 924 «Про організацію прийому громадян у Кабінеті Міністрів України».

Особистий прийом у Міністерстві освіти і науки України (далі ‑ МОН) здійснюється відповідальними працівниками структурних підрозділів з питань, що належать до їх компетенції.

У разі незадоволення заявником наданою відповіддю по суті, до розгляду питання залучається керівництво структурного підрозділу.

Запис на особистий прийом громадян до першого заступника Міністра, заступників Міністра (згідно з розподілом обов’язків) здійснюється лише після розгляду питання у відповідних структурних підрозділах та за умови, що це питання на рівні структурного підрозділу не може бути вирішене.

Особистий прийом громадян заступниками Міністра здійснюється у присутності спеціаліста, який проводив попередній прийом заявників, керівника структурного підрозділу та за наявності всіх необхідних для розгляду справи документів.

Запис на особистий прийом Міністром освіти і науки України здійснюється працівником патронатної служби після проходження заявником вказаного порядку особистого прийому громадян у МОН. Прийом громадян проводиться за участі відповідальних осіб, які здійснювали попередній розгляд звернень. 

ПРИМІТКА 

На період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції, у МОН не здійснюється прийом громадян до особливого розпорядження щодо відновлення проведення прийому (наказ МОН від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19»).

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» можуть подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом направлення поштою, надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет, а також подання усного звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку. Відповідні контакти для цього зазначаються на офіційному веб-порталі МОН.