A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Структурні підрозділи МОН


Структурний підрозділ
Адреса
Дні та години прийому
Відповідальні за організацію прийому
Директорат європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик

Генеральний директор директорату
Олександр ПИЖОВ
пр. Перемоги, 10
к. 238
щовівторка
16.00-17.00
Тетяна Кузьменко
481-47-94
Директорат цифрової трансформації

Генеральний директор директорату
Дмитро ЗАВГОРОДНИЙ  
пр. Перемоги, 10
к. 240
перший четвер місяця
10.00-12.00
Андрій Василенко
287-82-27
Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти

Генеральний директор директорату
Олег ЄРЕСЬКО
пр. Перемоги, 10
к. 118
щочетверга
16.00-17.00
Іннеса Кочкіна
481-47-69
Директорат професійної освіти

Генеральний директор директорату
Ірина ШУМІК
пр. Перемоги, 10
к. 244
щопонеділка
08.00-12.00
Марина Михайленко
287-82-12
Директорат фахової передвищої, вищої освіти

Генеральний директор директорату
Олег ШАРОВ
пр. Перемоги, 10
к. 223
щопонеділка
10.00-12.00
Віталій Лутак
481-32-61
Директорат науки та інновацій

Генеральний директор директорату
Ігор ТАРАНОВ
пр. Перемоги, 10
к. 315
щочетверга
08.00-10.00
Сергій Таран
287-82-64
Департамент  атестації  кадрів вищої кваліфікації

Директор департаменту
Світлана КРИШТОФ
пр. Перемоги, 10
к. 131
щочетверга
14.00-16.00
Віра Юшкова
481-32-76
Управління міжнародного співробітництва та протоколу

Начальник управління
Стелла ШАПОВАЛ
пр. Перемоги, 10
к. 142
щовівторка
14.00-17.00
Маргарита Потапенко
481-32-77
Департамент фінансування державних і загальнодержавних видатків

В.о. директора департаменту
Оксана ТКАЧЕНКО
пр. Перемоги, 10
к. 225
щовівторка
10.00-12.00

щочетверга
14.00-16.00
Світлана Соколенко
481-32-13
Департамент правового забезпечення
В. о. директора департаменту
Ігор ТРУБІН
пр. Перемоги, 10
к. 106
друга середа місяця
09.00-10.00
Марина Анісарович
481-32-04
Заступник директора департаменту
Юлія ОСТАПЕНКО
щопонеділка
09.00-12.00
Департамент кадрового забезпечення
Директор департаменту
Наталія ФУРЛЕТ
пр. Перемоги, 10
к. 326
щопонеділка
14.00-16.00
Ірина Жандорова
481-32-33
Заступник директора департаменту
Григорій БОЙКО
пр. Перемоги, 10
к. 141
щосереди
14.00-16.00
Григорій Бойко
481-47-90
Департамент забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій

Директор департаменту
Інна ЄРКО
пр. Перемоги, 10
к. 4
щочетверга
10.00-12.00
Ганна Єрьоменко
481-47-57
Управління з питань державного майна та підприємств

Начальник управління
Євгеній ГЛУШКО
пр. Перемоги, 10
к. 107
кожен остінній понеділок місяця
14.00-16.00
Елеонора Антонюк
481-47-52
Управління бухгалтерського обліку та звітності
Начальник управління
Леся ПОЛИВАЧ
пр. Перемоги, 10
к. 234
щовівторка,
щосереди
15.00-18.00
Наталія Міколюкштис
481-32-54
Заступник начальника управління
Оксана ТАЛАЛАЄВА
пр. Перемоги, 10
к. 233
щочетверга
15.00-18.00
Відділ преси та інформації

Начальник відділу
Тетяна ТИХОНЧИК
пр. Перемоги, 10
к. 202
щочетверга
09.00-12.00
Анастасія Гакал
481-32-62
Відділ внутрішнього аудиту

Начальник відділу
Галина КАЛИНЕВИЧ
пр. Перемоги, 10
к. 10
перша середа місяця
13.00-14.00
Лариса Поздіна
481-32-90
Спецсектор

Завідувач сектору
Василь ГОРОВИЙ
пр. Перемоги, 10
к. 322
щоденно
10.00-17.00
Наталія Ясинська
481-32-93
Сектор мобілізаційної роботи, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

Завідувач сектору
Андрій ЦИМБАЛ
пр. Перемоги, 10
к. 21
щочетверга
14.00-16.00
Анатолій Бондаренко
287-89-27
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

Завідувач сектору
Тетяна ВОРОПАЙ
пр. Перемоги, 10
к. 113
щочетверга
10.00-12.00
Тетяна Воропай
481-32-06