A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Онлайн-брифінг щодо презентації державної субвенції на придбання ноутбуків для педагогічних працівників шкіл для організації дистанційного навчання

Опубліковано 19 липня 2021 року о 12:18
20 /07 вiвторок 10:00
20 /07 вiвторок 12:00
подію завершено

У вівторок, 20 липня, відбудеться онлайн-брифінг щодо презентації державної субвенції на придбання ноутбуків для педагогічних працівників шкіл для організації дистанційного навчання. Ініціатива створена в межах додаткового фінансування на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

  • Дата: 20.07.2021 
  • Час: 10:00 
  • Формат: онлайн

Учасники:

  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції 
  • Артур Селецький, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

У держбюджеті-2021 передбачено додаткове фінансування в розмірі 1 млрд грн на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Зокрема, 980 млн грн субвенції спрямовуються на придбання ноутбуків для вчителів. 

Трансляція брифінгу відбудеться на YouTube Міністерство цифрової трансформації України, на офіційній сторінці у Facebook та на Facebook Міністерство освіти і науки України.

Запитання до спікерів можна поставити в цій формі до 09:00 20 липня.