A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

8-9 липня МОН проведе у Львові національну конференцію «Освіта можливостей: нові горизонти професійно-технічної освіти в Україні»

Опубліковано 05 липня 2021 року о 14:07
08 /07 четвер 10:00
09 /07 п'ятниця 15:00
подію завершено


8-9 липня 2021 року Міністерство освіти і науки проведе національну конференцію «Освіта можливостей: нові горизонти професійної (професійно-технічної) освіти в Україні». Захід відбудеться з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

У межах конференції заплановано обмін практиками щодо модернізації професійної освіти в Україні, забезпечення цифровізації та інклюзивності, а також обговорення питань формування політики у сфері професійної освіти.

Серед спікерів заходу – працівники МОН, народні депутати України, експерти міжнародних організацій, роботодавці, представники закладів професійної освіти та навчально-методичних центрів. 

Конференція відбудеться у змішаному форматі – онлайн та оффлайн – на базі закладу освіти. 

Онлайн-трансляція впродовж обох днів конференції буде відкрита для всіх охочих без попередньої реєстрації на сторінках МОН у Facebook та YouTube

Місце проведення: Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу (м. Львів, вул. Пулюя, 36).

Початок конференції: 8 липня о 10.00. 

Попередня програма заходу за покликанням.  

Після відкриття конференції заплановано преспідхід (початок: орієнтовно об 11.15).

Акредитація представників ЗМІ до 19:00 7 липня за покликанням. 

Додаткова інформація для представників ЗМІ за телефоном: +38 (099) 952 68 65, Валерія Шматова

Організатором конференції є Міністерство освіти і науки України. Захід проходить за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Програми ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України».