A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

6 - 7 квітня відбудеться престур у Львові «Нові можливості української профтехосвіти»

Опубліковано 29 березня 2023 року о 14:55
06 /04 четвер 09:00
07 /04 п'ятниця 18:00
подію завершено

6 – 7 квітня 2023 року запрошуємо представників медіа та блогерів до участі у дводенному престурі «Нові можливості української профтехосвіти», який відбудеться у Львові та області. Він буде присвячений результатам реформи професійної освіти та її потенціалу у відбудові України та розвитку громад.

Доповідачі:

  • ініціатори та очільники реформи представники директорату МОН і місцевих департаментів освіти; 
  • стейкголдери реформи: студенти, випускники, керівництво та педагоги профтехів;
  • представники бізнесу, який співпрацює та надає місця для виробничого навчання й стажування студентів профтехів.

Реєстрація відкрита за посиланням. 

Кінцева дата реєстрації: 4 квітня.

Перший день заходу

Брифінг за участі стейкголдерів реформи, представників бізнесу та профтеху, обговорення реформи профтехосвіти, етапів її реалізації, досягнень та подальших планів.

Відвідини закладу профтехосвіти Львова, знайомство та спілкування з викладачами та студентами, ознайомлення з навчальним процесом.

Другий день заходу

Виїзна сесія до закладу профтехосвіти Львівської області та підприємства, де відбувається навчальна практика студентів профтеху, знайомство із системою дуальної освіти в закладах профтехосвіти, огляд навчально-виробничого процесу.

Учасникам забезпечують:

  • відшкодування дорожніх витрат за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу);
  • розміщення в готелі;
  • харчування (кава-паузи та обід).

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера проєктів ГО «Інтерньюз-Україна» Максима Мазипчука: +380936162986, mmazypchuk@internews.ua.

Престур є складовою комунікаційної кампанії програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Програма має на меті надати підтримку у впровадженні реформи профосвіти та модернізації інфраструктури обраних навчальних закладів.

Довідка: Реформа професійно-технічної освіти та навчання (ПТО) є пріоритетом у масштабній програмі реформ, яку здійснює український уряд. Спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії EU4Skills спрямована на підтримку реформи сектору ПТО в Україні. Реформа передбачає адаптація навчання до вимог ринку праці та допомогти молоді й дорослим реалізувати власний потенціал.

Детальніше про програму EU4Skills.