A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Державна безкоштовна система електронних журналів і щоденниківАлгоритм підключення закладів освіти, які не працюють з будь-якими системами ведення електронних журналів, до E-Journal

1. Заклад освіти надсилає на електронну адресу ДНУ "Інститут освітньої аналітики" (ejournal@iea.gov.ua) запит щодо підключення до E-Journal з обов’язковим вказанням наступної інформації:

  • Регіону (області)
  • Міста/ОТГ
  • Назви закладу освіти із вказанням його ID в системі ДІСО
  • ЕДРПОУ закладу освіти
  • ПІБ відповідальної особи (адміністратора)
  • Електронної адреси відповідальної особи (адміністратора)
  • Телефону відповідальної особи (адміністратора)

2. ДНУ "Інститут освітньої аналітики" розглядає звернення, створює в E-Journal адміністратора для даного ЗЗСО з відповідними правами доступу.

3. Система E-Journal автоматично генерує права доступу та надсилає запрошення на вказану електронну адресу адміністратора закладу освіти.

4. Відповідальна особа, отримавши права доступу, авторизується в системі і розпочинає роботу згідно інструкцій, розміщених на порталі (посилання). 


Програмний модуль електронних щоденників та журналів закладів загальної середньої освіти ПАК "АІКОМ" введено в дослідну експлуатацію
наказом МОН №1545 від 22.12.2020
 

Увага!!! У зв’язку із надходження численних звернень від управлінь освітою та закладів освіти повідомляємо в порядку уточнення наступне. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України (далі – МОН) №1545 від 22.12.2020 «Про введення в дослідну експлуатацію програмного модуля електронних щоденників та журналів» державне безкоштовне програмне рішення, представлене на порталі, не є загальнообовязковим для використання. Підключення є добровільним рішенням закладу освіти. Звертаємо увагу, що першочергова цільова група державних електронних щоденників та журналів – це ті заклади освіти, які на сьогодні не мають і не можуть собі дозволити комерційні рішення, але готові і бажають використовувати електронні щоденники та журнали. Використовувати альтернативні рішення, представлені на вітчизняному ринку програмних продуктів освітнього спрямування, не заборонено.
У найближчій перспективі буде представлено спеціальний протокол автоматизованої взаємодії (АРІ) із центральною базою даних для сторонніх сервісів (альтернативних комерційних програмних продуктів, що пройдуть авторизацію та перевірку на можливість роботи з персональними даними учасників освітнього процесу – наявності побудованої комплексної системи захисту інформації).