A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

В Івано-Франківському університеті впроваджуватимуть системи енергетичного менеджменту в будівлях

Опубліковано 08 липня 2021 року о 17:05


Фахівці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розробили комплект документів для впровадження системи енергетичного менеджменту в громадських будівлях, зокрема і в закладах вищої освіти.

Документи опрацьовані в межах проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (NET4SENERGY), що спрямований на підвищення енергоефективності провідних університетів чотирьох держав програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» (HUSKROUA). 

Учасники проєкту:

  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ);
  • Технічний університет у Кошице (Словаччина); 
  • Університет Мішкольца (Угорщина); 
  • Технічний університет Клуж-Напока (Північний університетський центр у Байа-Маре, Румунія).

Документи підготовлено на основі кращих практик підприємств, установ та університетів Європейського Союзу відповідно до вимог міжнародного нормативного документу ДСТУ ЕN ІСО 50001 «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова щодо використання».

Університет готовий поділитися своїми напрацюваннями зі всіма закладами вищої освіти, школами й установами державної чи комунальної форми власності, щоб допомогти розбудувати систему енергетичного менеджменту і як результат – оптимізувати енергоспоживання та підвищити рівень енергоефективності.

Контактна особа: директор центру енергетичного менеджменту ІФНТУНГ, д.т.н., доцент кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики Ігор Рибіцький (ihor.rybitskyi@nung.edu.ua).

Докладніше про енергоефективність – у брошурі «Кращі практики з енергоефективності в громадських будівлях», що підготовлена міжнародною групою авторів, які представляють університети-партнери проєкту NET4SENERGY, на прикладі транскордонного регіону HUSKROUA. Інформація може бути корисною для викладачів, студентів, фахівців, які працюють у відповідній галузі, промислових об’єктів та органів влади, які відповідають за впровадження енергоефективних заходів і технологій.

Нагадаємо, на Полтавщині 100% шкіл використовують платформу «Всеукраїнська школа онлайн».