A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У Львівському університеті стартує Міжнародна літня школа «Українська мова і країнознавство»

Опубліковано 18 липня 2016 року о 19:00

19 липня 2016 року о 9.30 в Дзеркальній залі Львівського національногоуніверситету імені Івана Франка (вул. Університетська, 1) відбудеться урочисте відкриття Міжнародної літньої школи з української мови і країнознавства.

Цьогоріч вивчати українську мову і пізнавати нашу культуру зголосилися близько двадцяти учасників зі Республіки Словенія, Чеської Республіки, Королівства Швеція, Федеративної Республіки Німеччини, Французької Республіки, Королівства Іспанія, Республіки Корея та Японії.

Особливістю літньої школи є те, що кожного року опановувати українську мову чи підвищувати свій мовний рівень приїжджають дипломати, підприємці, журналісти, студенти, науковці, службовці та працівники міжнародних організацій із країн Європи та Азії. Українська мова для них – це і професійний інтерес, й інвестиція в майбутнє, адже кожен із них по-своєму планує надалі контактувати з нашою країною, виявляючи також зацікавлення українською культурою.

Навчання в Літній школі триватиме впродовж трьох тижнів і включатиме інтенсивний курс української мови, проектну роботу, майстер-класи, країнознавчі мандрівки та гостьовий лекторій відомих науковців, журналістів, аналітиків, громадських діячів, мистецтвознавців і непересічних творчих особистостей.

Партнери цьогорічної Міжнародної літньої школи: Університет іноземних мов, Ганкук (Республіка Корея), Університет ім. В. фон Гумбольдта (Берлін, Німеччина), Університет Г. Масарика (Прага, Чехія).

Ініціатором проведення Міжнародної літньої школи «Українська мова і країнознавство» є ГО «Центр україністики». Основна мета Центру – популяризація та розширення знань про Україну, українську мову та культуру у світі.

       За інформацією Львівського національногоуніверситету імені Івана Франка