A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Український студент завоював першу золоту медаль на Всесвітній зимовій універсіаді

Опубліковано 23 січня 2023 року о 10:00

Студент Національного університету фізичного виховання і спорту Михайло Харук посів перше місце у змаганнях з гігантського паралельного слалома у Лейк-Плесіді (США). Нагорода стала четвертою у заліку українців.

У змаганнях зі сноуборду Віта Боднарук стала четвертою, Василь Кашелюк посів сьоме місце, Надія Гапатин фінішувала десятою. Біатлоністка Лілія Стеблина показала четвертий результат у фінальних змаганнях, Юлія Городна – сьомий. У чоловічій гонці Степан Кінаш фінішував дев'ятим.

Вчора, 22 січня 2023 року, в останній день Всесвітньої універсіади українські лижники бігли масстарт, а сноубродисти змагалися у паралельному слаломі.

Трансляцію церемонії закриття універсіади можна дивитися за посиланням.

Українську команду на Всесвітній зимовій універсіаді представляють 61 спортсмен і 29 тренерів з 20 українських і 2 закордонних університетів (Польщі та США).

Нагадаємо, у МОН представили модель вступу 2023 до закладів вищої освіти.