A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У червні Харківський політех проведе літні канікули для школярів

Опубліковано 04 червня 2021 року о 16:56


З 7 до 18 червня на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» будуть проходити «Канікули з Політехом» для школярів.

Мета проєкту – популяризація природничих (хімія, фізика, математика та ін.), соціальних наук серед молоді. Заходи — безкоштовні, будуть проходити в очному і онлайн форматах.

Канікули складаються  з двох частин:

  • 7 – 11 червня — «Канікули в стилі STEMCamp School» (науково-популярні події: лабораторні роботи, воркшопи, наукові лекторії та майстер-класи). Програма орієнтована на учнів середніх і старших класів, мета якої — стимулювати креативність школярів, їхній інтерес до інновацій і технологій, мотивувати до вивчення природничо-математичних наук.

Місце проведення: м. Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ «ХПІ», Електротехнічний корпус, приміщення «Арсенал Ідей Україна». Початок — 7 червня о 10:00.

Графік і реєстрація на заходи офлайн.  


  • 14 – 18 червня — «One Day University». Школярі зможуть на один день стати студентами і відвідати пари (1 лекція, 1 практика, зустріч зі студентами ХПІ). Мета заходів — розкрити суть спеціальності та спростити її вибір, а також зруйнувати бар’єр між поняттями “вступник” та “студент”, розвіяти міфи про складнощі навчання.

Місце проведення: онлайн. Початок — 14 червня о 10:00.

Графік і реєстрація на заходи.  

Довідково

Проєкт «Канікули з Політехом» стартував восени 2017 року. Його організаторами і спікерами є викладачі, аспіранти, студенти різних кафедр НТУ «ХПІ». У період шкільних канікул дітям презентують програму різноманітних заходів — майстер-класи, воркшопи, інтерактивні ігри та лекції, лабораторні роботи, демонстрацію дослідів. Гостями Канікул стають не лише діти, а й дорослі — їхні батьки, вчителі.