Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студентка ЛНУ здобула бронзову медаль на Кубку Європи з дзюдо

Опубліковано 26 червня 2018 року о 11:39

Студентка філософського факультету Львівського національного університету ім. І. Франка Василина Кириченко виборола бронзову медаль на Кубку Європи з дзюдо. Змагання проходили у місті Подчетртек (Словенія) 23-24 червня 2018 року.

Василина Кириченко виступала у категорії понад 78 кг. У боротьбі за вихід до фіналу вона успішно перемагала досвідчених суперниць, проте у останній сутичці поступилася спортсменці з Німеччини. А вже змагаючись за “бронзу” у додатковий час дівчині вдалося перемогти суперницю.

Загалом у Кубку Європи з дзюдо взяли участь 314 спортсменів з 25 країн світу. Збірна України посіла 5 місце у загальнокомандному заліку, виборовши 6 медалей.

Нагадаємо, що на Міжнародному турнірі з плавання студент ДНУ виборов три “золота”