A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Стартує конкурс на здобуття премії ЮНЕСКО для підтримки ініціатив навчання впродовж життя

Опубліковано 03 вересня 2018 року о 10:40

Сектор освіти Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міністерства освіти і науки України інформує про старт конкурсу на здобуття премії ЮНЕСКО “Міста, що навчаються”. Конкурс проводиться для заохочення розвитку міст у отриманні освіти впродовж життя.

Премія присуджується містам-членам Глобальної мережі міст, що навчаються. Наразі членами мережі є чотири українських міста - Мелітополь, Павлоград, Нікополь та Новояворівськ. Однак вони мають підтвердити, що не отримували таку премію протягом останніх шести років. Перевірити членство міста у Глобальній мережі міст, що навчаються (Global Network of Learning Cities), можна за посиланням http://uil.unesco.org/lifelong-learning/learning-cities/members 

Заявки для участі у конкурсі подаються за формою та мають супроводжуватися додатковими матеріалами (публікації, відео тощо) на підтримку заявки. Обов’язковим є надання форми згоди на обробку та використання поданих матеріалів за підписом міського голови.

Докладну інформацію про конкурс та вимоги до міст-кандидатів можна знайти у листі або на сайті UNESCO.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 18:00 7 вересня 2018 року на електронну пошту suprun@mon.gov.ua 

Розгляд заявок та визначення номінантів здійснює секторальна рада сектору освіти Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міністерства освіти і науки України під головуванням першого заступника Міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця. Про результати відбору всі заявники будуть повідомлені листом на електронну пошту не пізніше 18.00 20 вересня 2018 року.