A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет розповів про початок другого тижня освітнього процесу після вимушених канікул

Опубліковано 21 березня 2022 року о 19:30


Сьогодні, 21 березня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про початок другого тижня освітнього процесу після вимушених канікул, які були оголошені через жорстоке вторгнення рф на територію України.

"Нагадаю, що в 11-ти областях усі ЗЗСО організували освітній процес за дистанційною формою навчання. За оперативними даними департаментів освіти обласних військових адміністрацій, понад 10 тис. закладів загальної середньої освіти працюють у дистанційному форматі. У понад 500 ЗЗСО тривають канікули і у понад 2400 школах, де безпекова ситуація залишається напруженою, освітній процес призупинено", - зазначив Сергій Шкарлет.

Станом на 21 березня 2022 року до навчання приступило майже 3 млн учнів.

Міністр нагадав, що за згодою одного з батьків, діти, які тимчасово внутрішньо переміщені, мають можливість долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання.

На сьогодні кількість тимчасово внутрішньо переміщених учнів, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 44 тисячі.

Лідером серед областей, які долучили до освітнього процесу тимчасово внутрішньо переміщених дітей, є Львівська. Наразі кількість таких учнів там майже 11 тисяч.

Нагадуємо, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що за період брутальної та широкомасштабної війни в Україні зруйновано або пошкоджено понад 500 закладів освіти.