A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет і президент НАН України Анатолій Загородній провели робочу зустріч для узгодження діяльності у 2022 році

Опубліковано 06 січня 2022 року о 09:38


Учора, 5 січня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет і президент Національної академії наук України Анатолій Загородній провели робочу зустріч для узгодження діяльності у 2022 році.

"Серед пріоритетів у сфері науки у 2022 році  розвиток інноваційної інфраструктури на базі закладів вищої освіти та наукових установ. Саме залучення наукового потенціалу НАН – важливий крок у розбудові як наукової інфраструктури, так і системи науки України загалом", – зазначив Сергій Шкарлет.

Державний секретар МОН Сергій Захарін разом з генеральним директором директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик МОН Олександром Пижовим презентували пропозиції Міністерства до плану законопроєктних робіт та до плану пріоритетних дій Уряду на 2022 рік.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов поінформував про стратегічні питання, над вирішенням яких Міністерство працюватиме впродовж 2022 року.

Віцепрезидент НАН України Олег Рафальський зазначив, що узгодження позицій та стратегічної діяльності Академії та Міністерства дозволить більш результативно виконувати спільні завдання та досягати більш якісних результатів.

Міністр та президент Академії підтвердили актуальність тісної взаємодії та комунікації, обмінялися тактичними та стратегічними планами на 2022 рік, домовилися про системний обмін інформацією та узгодження спільних позицій.

"Упевнений, що вітчизняних науковців та їхні  досягнення мають знати не тільки в нашій країні, а й за її межами. Тому об’єднання зусиль – важливий крок для формування наукового та інноваційного потенціалу України", – підкреслив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет розповів про результати Плану пріоритетних дій Уряду 2021 року та головні цілі на 2022 рік.