A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Регіональні координатори онлайн-інструменту SELFIE отримають посібник, який допоможе у впровадженні проєкту в регіонах

Опубліковано 16 листопада 2021 року о 12:42


Регіональним координаторам онлайн-інструменту SELFIE презентували посібник для впровадження проєкту в регіонах. Він допомагає зрозуміти як користуватись SELFIE, налаштувати його для конкретного закладу, а також отримати максимальну користь від звіту за його результатами. Презентація відбулась під час вебінару для координаторів закладів професійної освіти сьогодні, 16 листопада 2021 року.

«Роль регіональних координаторів не тільки в тому, щоб забезпечити правильне застосування SELFIE закладами освіти, але й донести цінність і переваги проєкту. Ми закликаємо координаторів проявити максимальну залученість до впровадження інструменту, адже від цього залежить ефективність його використання закладами освіти», зазначила директорка директорату професійної освіти МОН, Ірина Шумік.

У посібнику докладно описано створення та налаштування облікового запису для закладу освіти, а також викладено план дій після завершення опитування. Він складається з чотирьох етапів, які допоможуть узагальнити отримані результати та зрозуміти, в якому напрямі цифровізації потрібно розвиватись закладу.

Регіональними координаторами профтехів стали представники навчально-методичних центрів профосвіти. Їх було визначено цьогоріч у вересні.

Нагадаємо, на сайті МОН розміщено відповіді на поширені запитання щодо онлайн-інструменту SELFIE.

Довідково.

SELFIE — це безкоштовний онлайн-інструмент, який допомагає проаналізувати стан цифровізації, а також ефективність використання цифрових технологій у конкретному закладі освіти. Організаторами проєкту є Міністерство освіти і науки, Міністерство цифрової трансформації України, Європейський фонд освіти (ETF) та Об’єднаний дослідницький центр Європейської Комісії (JRC).