A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Продовжено дію пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень і науково-технічних розробок

Опубліковано 14 липня 2022 року о 12:50


12 липня 2022 року, під час засідання Кабінет Міністрів України прийняв постанову про продовження до кінця 2022 року дії пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень і науково-технічних розробок, а також середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності в Україні.

Прийняття постанови забезпечить реалізацію в цьому році пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, а також середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного та галузевого рівнів відповідно до закону.

Таке рішення було прийнято відповідно до Закону № 2031-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності».

Нагадаємо, компанія «Clarivate» створила вебсторінку, де зібрано перелік важливих електронних ресурсів із програмними інструментами, інформацією та ідеями для підтримки переміщених дослідників з України.