A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Онлайн-інструменти на уроках англійської мови: МОН спільно з Британською радою розробило тренінг для вчителів “Віддалене навчання”

Опубліковано 26 серпня 2020 року о 17:45

Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою  розробило тренінг “Віддалене навчання” для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови. Проводити тренінги для педагогів будуть методисти обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти, які пройшли спеціальне триденне навчання минулого тижня.

Курс “Віддалене навчання” розроблено з метою підготувати вчителів англійської мови використовувати онлайн-інструменти для перевернутого та змішаного навчання. Зокрема, вчителі навчаться проводити очні та онлайн-заняття у реальному часі  та організацію самостійного виконання завдань учнями вдома. 

Під час курсу вчителі англійської мови ознайомляться з особливостями навчання на платформі Zoom, а для організації дистанційної роботи будуть тренуватися на Google Classroom. Крім вказаних платформ, вони ознайомляться з особливостями використання й інших інструментів - Padlet, Lino, Mindmeister, Google Forms, Mentimeter, AnswerGarde. 

Методисти 21 обласних ІППО пройшли спеціальне навчання і готуються передавати досвід вчителям своєї області. Знання, отримані протягом трьохденних практичних занять, учасники заходу закріпили під час мікротренінгів із своїми колегами.

Довідково. 

Міністерство освіти і науки та Британська Рада в Україні реалізують спільні проєкти відповідно до підписаного Меморандуму про співробітництво. Ініціативи, в реалізації яких бере участь Британська Рада в Україні, спрямовані на підвищення якості освіти, розвиток лідерського потенціалу фахівців з освітянської спільноти, допомогу дітям з окупованих територій та АР Крим тощо.

Нагадуємо, стартував онлайн-курс про дистанційне та змішане навчання для педагогів і керівників шкіл та закладів професійної освіти.