A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Оголошено VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко

Опубліковано 21 червня 2022 року о 13:20


Оголошено VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко. Роботи на спеціальну тему 2022 року «Я, моя родина, моя країна: пам’ять про Голодомор і погляд на сучасну війну росії проти України крізь призму особистого досвіду» прийматимуть до 20 листопада 2022 року.

На Конкурс можна надсилати лише оригінальні, виконані самостійно або колективно (не більше одного співавтора), раніше неопубліковані/неоприлюднені дослідницькі та мистецькі роботи, підготовлені громадянами України, Канади та інших держав.

Конкурсні роботи потрібно подати українською або англійською мовами.

Роботи з образотворчого мистецтва приймають на поштову адресу: 02068, місто Київ, а/с 74, із позначкою «VII Міжнародний міждисциплінарний конкурс».

На номінацію «Найкращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти», із підномінаціями «Найкращі роботи учнів 5–8 класів», «Найкращі роботи учнів 9–11 класів»: [email protected].

На номінацію «Найкращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів закладів загальної середньої освіти/викладачів закладів вищої освіти»: [email protected].

На номінацію «Найкращі наукові та мистецькі роботи студентів, аспірантів, науковців» (віком до 35 років): [email protected].

Для додаткових запитань щодо конкурсу звертайтеся на електронну адресу: [email protected]. Телефон: + 38 (097) 081 38 20

Результати конкурсу оголосять в останній тиждень листопада 2022 року. Вручення дипломів та грошової винагороди на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності в проблематиці Голодомору – не пізніше січня 2023 року.

Конкурс оголошено МОН спільно з Громадською організацією «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), за підтримки та сприяння Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

Нагадаємо, триває реєстрація на Sсience&Business Startup Hackathon.